Auksjon torsdag 15. desember 2005 kl 18:00

Ryggen, Hans (1894-1956)
Landskap med hus 1936

Olje på plate
55x74
Signert og datert speilvendt nede t.v.: Hans Ryggen 1936

Vurdering
NOK 3 000–5 000