Auksjon torsdag 15. desember 2005 kl 18:00

Kleiva, Per (1933-2017)
Barbarella

Serigrafi, lysmål
75x55
Signert og datert nede t.h.: Per Kleiva -85

Nummerert og påtegnet nede t.v.: 80/200 serigrafi. Påtegnet med tittel nede t.v.

Vurdering
NOK 3 000–5 000