Kleiva, Per(1933-2017)
Komposisjon 1974
Serigrafi, lysmål
46x47
Signert og datert nede t.h.: Per Kleiva -74
Nummerert og påtegnet nede t.v.: Serigrafi 3/20.
Vurdering
NOK 3 000–5 000
Serigrafi, lysmål
46x47
Vurdering
NOK 3 000–5 000