Auksjon torsdag 15. desember 2005 kl 18:00

Kleiva, Per (1933-2017)
Komposisjon 1974

Serigrafi, lysmål
46x47
Signert og datert nede t.h.: Per Kleiva -74

Nummerert og påtegnet nede t.v.: Serigrafi 3/20.

Vurdering
NOK 3 000–5 000