Auksjon torsdag 15. desember 2005 kl 18:00

Weidemann, Jakob (1923-2001)
Komposisjon 1964

Akvarell på papir, oppklebet på papp
14x18
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 64

Påtegnet nede t.v.: Til Per.

Vurdering