Auksjon torsdag 15. desember 2005 kl 18:00
Komposisjon 1987

Litografi med håndkolorering, lysmål
43x60
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 87

Nummerert nede t.v.: 5/10.

Vurdering

Tilslag NOK 17 000