Johannessen, Erik Harry(1902-1980)
Fra Bekkelaget
Olje på lerret
47x38
Signert nede t.h.: EHJ
Signert, datert 1952 og påtegnet: Bekkelaget. Oslo. på baksiden av lerretet.
Vurdering
Tilslag NOK 6 000