Auksjon torsdag 15. desember 2005 kl 18:00

Johannessen, Erik Harry (1902-1980)
Fra Bekkelaget

Olje på lerret
47x38
Signert nede t.h.: EHJ

Signert, datert 1952 og påtegnet: Bekkelaget. Oslo. på baksiden av lerretet.

Vurdering