Auksjon torsdag 15. desember 2005 kl 18:00

Jacobsen, August (1868-1955)
Morgen i Granada 1920

Olje på lerret
44x52
Signert og datert nede t.v.: AJ 1920

Påtegnet med tittel på lapp på baksiden av rammen. Påtegnet med dedikasjon på baksiden, på blindrammen.

Vurdering

Tilslag NOK 17 500