Jacobsen, August(1868-1955)
Morgen i Granada 1920
Olje på lerret
44x52
Signert og datert nede t.v.: AJ 1920
Påtegnet med tittel på lapp på baksiden av rammen. Påtegnet med dedikasjon på baksiden, på blindrammen.
Vurdering
Tilslag NOK 17 500