Grev Wedels Moderne

Auksjon tirsdag 14. november 2000 kl 20:00

Store Sal

Folkestad, Bernhard (1879-1933)
Ballerina

Olje på lerret
95x90
Signert nede t. v.: Bernh. Folkestad.

Auksjonert tirsdag 14. november 2000 kl 20:00

Vurdering
NOK 200 000

Tilslag NOK 180 000