Auksjon tirsdag 14. november 2000 kl 20:00
Sandberg, Einar(1876-1947)
Vårdag, Lillehammer

Olje på lerret
65x68
Signert nede t.h.: Einar Sandberg.

Påtegnet med tittel: Vaardag, Lillehammer, og signert på baksiden av blindrammen.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 14. november 2000 kl 20:00

Tilslag NOK 27 000