Sandberg, Einar(1876-1947)
Vårdag, Lillehammer
Olje på lerret
65x68
Signert nede t.h.: Einar Sandberg.
Påtegnet med tittel: Vaardag, Lillehammer, og signert på baksiden av blindrammen.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 14. november 2000 kl 20:00
Tilslag NOK 27 000