Auksjon torsdag 15. desember 2005 kl 18:00
Kihle, Harald(1905-1997)
Unghesten 1948

Litografi, lysmål
46x58
Signert og datert nede t.h.: Harald Kihle lito.1948

Vurdering

Tilslag NOK 4 000