Auksjon torsdag 15. desember 2005 kl 18:00

Kihle, Harald (1905-1997)
Fjordingen og dølahesten 1958

Litografi, lysmål
41x50
Signert og datert nede t.h.: Harald Kihle 1958

Påtegnet nede t.h.: lito. (eget trykk). Dedikasjon nede t.v.

Vurdering