Auksjon torsdag 15. desember 2005 kl 18:00

Kleiva, Per (1933-2017)
Folkevise fra Rauland 1983

Serigrafi
83x62
Signert og datert nede t.h.: Per Kleiva 83

Nummerert og påtegnet nede t.v.: 83/100 serigrafi e.t. Påtegnet med tittel nede på arket.

Vurdering
NOK 3 000–5 000