Auksjon torsdag 15. desember 2005 kl 18:00

Kleiva, Per (1933-2017)
At hendene er våre eigne 1978

Serigrafi
60x75
Signert og datert nede t.h.: Per Kleiva -78

Påtegnet nede t.v.: prøvetrykk serigrafi e.t. Påtegnet med tittel i trykket nede t.v.: at hendene er våre eigne og at jorda tilhøyrer oss.

Vurdering
NOK 3 000–5 000