Auksjon tirsdag 14. november 2000 kl 20:00
Onsager, Søren(1878-1946)
Flytetømmer ved et sagbruk 1919

Olje på lerret
65x75
Signert og datert nede t.h.: S. Onsager 19

Vurdering
NOK 30 000

Auksjonert tirsdag 14. november 2000 kl 20:00