Midelfart, Willi(1904-1975)
Lys sommer Holmsbu 1961
Olje på lerret
65x81
Signert og datert nede t. h.: W. Midelfart 61
Påtegnet med tittel og datert på baksiden. Påtegnet på baksiden av rammen: Tilh. W. Midelfart.
Kunstnernes Hus, Oslo 1961, kat. nr. 34.
Vurdering
NOK 10 000–12 000
Auksjonert tirsdag 14. november 2000 kl 20:00
Tilslag NOK 10 000