Auksjon tirsdag 14. november 2000 kl 20:00
Midelfart, Willi(1904-1975)
Lys sommer Holmsbu 1961

Olje på lerret
65x81
Signert og datert nede t. h.: W. Midelfart 61

Påtegnet med tittel og datert på baksiden. Påtegnet på baksiden av rammen: Tilh. W. Midelfart.

Kunstnernes Hus, Oslo 1961, kat. nr. 34.

Vurdering
NOK 10 000–12 000

Auksjonert tirsdag 14. november 2000 kl 20:00

Tilslag NOK 10 000