Grev Wedels Moderne

Auksjon tirsdag 14. november 2000 kl 20:00

Store Sal

Midelfart, Willi (1904-1975)
Lys sommer Holmsbu 1961

Olje på lerret
65x81
Signert og datert nede t. h.: W. Midelfart 61

Påtegnet med tittel og datert på baksiden. Påtegnet på baksiden av rammen: Tilh. W. Midelfart.

UTSTILT:

Kunstnernes Hus, Oslo 1961, kat. nr. 34.

Auksjonert tirsdag 14. november 2000 kl 20:00

Vurdering
NOK 10 000–12 000

Tilslag NOK 10 000