Auksjon torsdag 15. desember 2005 kl 18:00
Stenstadvold, Håkon(1912-1977)
Fra Bakkevika Søndre Sandøy 1958

Olje på lerret
71x115
Signert og datert nede t.v.: H. Stenstadvold 1958

Vurdering

Tilslag NOK 7 500