Auksjon torsdag 15. desember 2005 kl 18:00
Steen-Johnsen, Søren(1903-1979)
Myr under fjellet 1956

Olje på plate
46x55
Signert og datert nede t.h.: Steen-Johnsen -56

Signert, datert og påtegnet med tittel på baksiden av platen, samt noe utydelig: N. Jotundal (?)

Vurdering
NOK 3 000–5 000

Tilslag NOK 1 000