Steen-Johnsen, Søren(1903-1979)
Myr under fjellet 1956
Olje på plate
46x55
Signert og datert nede t.h.: Steen-Johnsen -56
Signert, datert og påtegnet med tittel på baksiden av platen, samt noe utydelig: N. Jotundal (?)
Vurdering
NOK 3 000–5 000
Tilslag NOK 1 000