Auksjon torsdag 15. desember 2005 kl 18:00

Lunde, Alfhild (1899-1942)
Petunia 1938

Olje på lerret
40x49
Signert og datert nede t.v.: Alfhild Lunde 1938.

Signert og påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.

Vurdering