Auksjon torsdag 15. desember 2005 kl 18:00

Fritzvold, Reidar (1920-1998)
Nomeland. Valle i Setesdal 1960

Olje på plate
38x46
Signert og datert nede t.h.: R. Fritzvold. -60.

Signert, datert og påtegnet med tittel på baksiden av platen.

Vurdering