Fritzvold, Reidar(1920-1998)
Nomeland. Valle i Setesdal 1960
Olje på plate
38x46
Signert og datert nede t.h.: R. Fritzvold. -60.
Signert, datert og påtegnet med tittel på baksiden av platen.
Vurdering
Tilslag NOK 4 000