Auksjon torsdag 15. desember 2005 kl 18:00

Fritzvold, Reidar (1920-1998)
Et skogstjern ved Solefall

Olje på lerret
66x100
Signert nede t.h.: R. Fritzvold.

Signert, datert 76 og påtegnet på baksiden, på blindrammen: St. Hans natt. Et Skogtjern ved Solefald.

Vurdering