Auksjon torsdag 15. desember 2005 kl 18:00

Malterud, Jon (1930-)
Vinterlandskap 1967

Olje på plate
38x46
Signert og datert nede t.h.: Jon Malterud -67

Påtegnet med tittel på baksiden av rammen.

Vurdering