Malterud, Jon(1930-)
Vinterlandskap 1967
Olje på plate
38x46
Signert og datert nede t.h.: Jon Malterud -67
Påtegnet med tittel på baksiden av rammen.
Vurdering
Olje på plate
38x46
Vurdering