Michelet, Johan Fredrik(1905-1984)
Landskap med bondegård
Olje på plate
65x81
Signert nede t.h.: Michelet
Påtegnet på lapp på baksiden: 21. august -56.
Permanenten?, kat.nr. C 696.
Vurdering
NOK 3 000–5 000
Tilslag NOK 3 000