Auksjon torsdag 15. desember 2005 kl 18:00
Michelet, Johan Fredrik(1905-1984)
Landskap med bondegård

Olje på plate
65x81
Signert nede t.h.: Michelet

Påtegnet på lapp på baksiden: 21. august -56.

Permanenten?, kat.nr. C 696.

Vurdering
NOK 3 000–5 000

Tilslag NOK 3 000