Sitter, Inger(1929-2015)
Komposisjon 1954
Radering, lysmål
27x32
Signert og datert nede t.h.: Inger Sitter -54
Nummerert nede t.v.: 30/50.
Vurdering
NOK 3 000–4 000
Tilslag NOK 4 200
Radering, lysmål
27x32
Nummerert nede t.v.: 30/50.
Vurdering
NOK 3 000–4 000