Auksjon torsdag 15. desember 2005 kl 18:00

Sitter, Inger (1929-2015)
Komposisjon 1954

Radering, lysmål
27x32
Signert og datert nede t.h.: Inger Sitter -54

Nummerert nede t.v.: 30/50.

Vurdering
NOK 3 000–4 000