Auksjon torsdag 15. desember 2005 kl 18:00

Sitje, Joronn (1897-1982)
Nanlikone og løver

Olje på lerret oppklebet på plate og penn på papir
21x17 og 17x15
Usignert og signert nede t.h.: JS

En studie og en tegning selges samlet. Pål lapp på baksiden av studien påtegnet: Nanlikone Fra Joronn og Fridtjof. Julen.

Vurdering