Auksjon torsdag 15. desember 2005 kl 18:00

Ryggen, Hans (1894-1956)
Selvportrett 1920

Radering, lysmål
23x21
Signert og datert i platen nede t.h.: Hans Ryggen. -20

Påtegnet med tittel i platen nede t.v.

Vurdering