Ryggen, Hans(1894-1956)
Selvportrett 1920
Radering, lysmål
23x21
Signert og datert i platen nede t.h.: Hans Ryggen. -20
Påtegnet med tittel i platen nede t.v.
Vurdering
Radering, lysmål
23x21
Vurdering