Auksjon torsdag 15. desember 2005 kl 18:00

Rumohr, Knut (1916-2002)
Komposisjon 1961

Tresnitt, lysmål
41x50
Signert og datert nede t.h.: Knut Rumohr -61

Nummerert nede t.v.: 212/250.

Vurdering