Auksjon torsdag 15. desember 2005 kl 18:00
Hagen, Else(1914-2010)
Sol og regn

Litografi, lysmål
35x50
Signert nede t.h.: Else Hagen

Nummerert og påtegnet nede t.v.: 20/26 variant. Påtegnet med tittel nede på midten.

Vurdering
NOK 1 000–1 500

Tilslag NOK 2 000