Auksjon torsdag 15. desember 2005 kl 18:00

Mosebekk, Olav (1910-2001)
Figur med dyr i bånd 1981

Tusj på papir, lysmål
27x20
Signert nede t.h.: O. Mosebekk. Noe utydelig stedsbestemt og datert nede t.v.: Le Ca...et 1981.

Vurdering
NOK 1 000–1 500