Mosebekk, Olav(1910-2001)
Figur med dyr i bånd 1981
Tusj på papir, lysmål
27x20
Signert nede t.h.: O. Mosebekk. Noe utydelig stedsbestemt og datert nede t.v.: Le Ca...et 1981.
Vurdering
NOK 1 000–1 500