Auksjon torsdag 15. desember 2005 kl 18:00
Mosebekk, Olav(1910-2001)
Duer

Litografi, lysmål
52x59
Signert nede t.h.: O. Mosebekk

Nummerert nede t.v.: 75/300. Påtegnet med tittel nede på arket.

Vurdering
NOK 1 000–1 500

Tilslag NOK 800