Auksjon mandag 27. november 2000 kl 19:00
Balke, Peder(1804-1887)
Opprørt sjø

Olje på plate
12x16
Signert nede på midten: Balke

Vurdering
NOK 40 000

Auksjonert mandag 27. november 2000 kl 19:00

Tilslag NOK 40 000