Auksjon mandag 27. november 2000 kl 19:00
Balke, Peder(1804-1887)
Fra Høland 1874

Olje på plate
18x23
Signert og datert nede t.v.: Balke 1874

Norges Jubilæumsutstilling 1914, kat.nr. 34.
Kunstnernes Hus, Oslo 1954, kat.nr. 154.

Vurdering

Auksjonert mandag 27. november 2000 kl 19:00

Tilslag NOK 50 000