Auksjon torsdag 15. desember 2005 kl 18:00

Berger, Einar (1890-1961)
Fiskebåter i rom sjø

Olje på lerret
83x96
Signert oppe t.v.: E Berger

Vurdering
NOK 10 000–12 000