Berger, Einar(1890-1961)
Fiskebåter i rom sjø
Olje på lerret
83x96
Signert oppe t.v.: E Berger
Vurdering
NOK 10 000–12 000
Tilslag NOK 7 000
Olje på lerret
83x96
Signert oppe t.v.: E Berger
Vurdering
NOK 10 000–12 000