Auksjon torsdag 15. desember 2005 kl 18:00

Berger, Einar (1890-1961)
Gateparti med løvtre i høstfarger 1937

Olje på lerret
60x69
Signert og datert nede t.h.: E. Berger. 37

Vurdering