Auksjon torsdag 15. desember 2005 kl 18:00

Wangensten, Wilhelm Marius (1884-1962)
Kystlandskap med pike som plukker blomster

Olje på lerret
61x75
Signert nede t.v.: Wilh Wangensten

Påtegnet på baksiden, på blindrammen: Nr. 184.

Vurdering