Auksjon torsdag 15. desember 2005 kl 18:00
Wangensten, Wilhelm Marius(1884-1962)
Kystlandskap med beitende hest

Olje på plate
60x73
Signert nede t.v.: Wilh Wangensten

Påtegnet på baksiden av platen: Nr. 1.

Vurdering