Auksjon torsdag 15. desember 2005 kl 18:00
Widerberg, Frans(1934-2017)
Svever

Akvarell, lysmål
29x30
Signert nede t.h.: Frans

Vurdering

Tilslag NOK 4 300 med forbehold