Widerberg, Frans(1934-2017)
Svever
Akvarell, lysmål
29x30
Signert nede t.h.: Frans
Vurdering
Tilslag NOK 4 300 med forbehold
Akvarell, lysmål
29x30
Signert nede t.h.: Frans
Vurdering