Auksjon torsdag 15. desember 2005 kl 18:00

Widerberg, Frans (1934-2017)
Svevende

Litografi
45x63
Signert nede t.v.: Frans Widerberg

Påtegnet nede t.h.: Prøvetrykk. Påtegnet med tittel nede på arket. Påtegnet speilvendt nede på arket (i platen): Romfarere.

Vurdering
NOK 3 000–5 000