Fjell, Kai(1907-1989)
Akt i robåt 1983
Akvarell på papir
29x21
Signert og datert nede t.h.: Kai Fjell -83
Vurdering
Tilslag NOK 32 000
Akvarell på papir
29x21
Vurdering