Auksjon torsdag 15. desember 2005 kl 18:00

Fjell, Kai (1907-1989)
Akt i robåt 1983

Akvarell på papir
29x21
Signert og datert nede t.h.: Kai Fjell -83

Vurdering

Tilslag NOK 32 000