Auksjon torsdag 15. desember 2005 kl 18:00

Fjell, Kai (1907-1989)
Isolasjon 1979

Akvarell på papir
21x29
Signert og datert nede t.h.: Kai Fjell -79

Påtegnet med tittel på baksiden av arket.

Vurdering

Tilslag NOK 33 000