Auksjon torsdag 15. desember 2005 kl 18:00
Kvalstad, Elliot(1905-1938)
Pike som plukker epler

olje på plate
42x34
Signert nede t.h.: E. Kvalstad

Vurdering

Tilslag NOK 6 000