Auksjon torsdag 15. desember 2005 kl 18:00

Krauskopf, Bruno (1892-1960)
Demning

Olje på plate
50x65
Signert nede t.v.: Krauskopf

Vurdering
NOK 10 000

Tilslag NOK 10 500