Grev Wedels Klassiske

Auksjon mandag 27. november 2000 kl 19:00

Smith-Hald, Frithjof (1846-1903)
Kvinne med to barn i landskap

Olje på lerret
64x45
Signert nede t.v.: Smith Hald

Auksjonert mandag 27. november 2000 kl 19:00

Vurdering
NOK 40 000

Tilslag NOK 48 000