Grev Wedels Klassiske

Auksjon mandag 27. november 2000 kl 19:00

Smith-Hald, Frithjof (1846-1903)
Aftenstemning

Olje på plate
27x38
Signert nede t. h.: Smith-Hald

Auksjonert mandag 27. november 2000 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 15 500