Smith-Hald, Frithjof(1846-1903)
Aftenstemning
Olje på plate
27x38
Signert nede t. h.: Smith-Hald
Vurdering
Auksjonert mandag 27. november 2000 kl 19:00
Tilslag NOK 15 500
Olje på plate
27x38
Vurdering