Auksjon torsdag 15. desember 2005 kl 18:00

Grøstad, Terje (1925-2011)
Elvelandskap med bro 1974

Litografi, lysmål
47x55
Signert og datert nede t.h.: Terje Grøstad 1974

Nummerert nede t.v.: 39/265?

Vurdering
NOK 1 000–1 500