Auksjon torsdag 15. desember 2005 kl 18:00
Frøysaa, Knut(1919-1987)
Vinterlandskap 1981

Tresnitt, lysmål
40x48
Signert og datert nede t.h.: Knut Frøysaa 1981

Påtegnet nede t.v.: Prøvetrykk.

Vurdering