Auksjon torsdag 15. desember 2005 kl 18:00
Rottem, Arnold(1925-)
Bzzz...... 1979

Radering, lysmål
51x50
Signert og datert nede t.h.: Arnold Rottem -79

Påtegnet nede t.v.: Epreuve d'artiste. Påtegnet med tittel nede på arket.

Vurdering
NOK 1 000–1 500

Tilslag NOK 1 100