Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon tirsdag 30. mai 2006 kl 18:00

Gamle Logen Store Sal

Hansteen, Nils (1855-1912)
Fiskevær 1879

Olje på lerret
100x190
Signert og datert nede t.v.: Hansteen München 1879

Påtegnet på lapp på baksiden av lerretet: Nils Hansteen München 1879. Nordischer Hafenplatz.

Auksjonert tirsdag 30. mai 2006 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 130 000