Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon tirsdag 30. mai 2006 kl 18:00

Gamle Logen Store Sal

Normann, Adelsteen (1848-1918)
Norsk fjord 1879

Olje på lerret
53x85
Signert og datert nede t.v.: A. Normann Düsseldorf 79

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen: Norwegischer Fjord.

Auksjonert tirsdag 30. mai 2006 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 58 000