Normann, Adelsteen(1848-1918)
Norsk fjord 1879
Olje på lerret
53x85
Signert og datert nede t.v.: A. Normann Düsseldorf 79
Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen: Norwegischer Fjord.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 30. mai 2006 kl 18:00
Tilslag NOK 58 000