Auksjon tirsdag 30. mai 2006 kl 18:00
Kittelsen, Theodor(1857-1914)
Liten, men god

Olje på lerret
46x69
Signert oppe t.h.: Th. Kittelsen.

Signert, datert 1900 og påtegnet med tittel på baksiden av lerretet.

Grev Wedels Plass Auksjoners Sommerutstilling 1992, kat.nr. 42. Blaafarveværket 1995.
Th. Kittelsens hjem Lauvlia 1996.

Vurdering
NOK 250 000–300 000

Auksjonert tirsdag 30. mai 2006 kl 18:00

Tilslag NOK 230 000