Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon tirsdag 30. mai 2006 kl 18:00

Gamle Logen Store Sal

Moe, Terje (1943-2004)
Akershus I

Olje på lerret
60x73
Signert nede t.h.: T Moe

Påtegnet med tittel og datert -96 på baksiden, på blindrammen.

UTSTILT:

Galleri Haaken 1997.

Auksjonert tirsdag 30. mai 2006 kl 18:00

Vurdering